Wykład zaproszony Prof. P. Zagórskiego

Centrum Studiów Polarnych oraz Zespół Badawczy Kriosfera i Geoinformacja w Instytucie Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszają na WYKŁAD ZAPROSZONY pt. „Klasyfikacja i zintegrowana ocena zmian linii brzegowej Recherchefjorden, Svalbard (na podstawie badań terenowych, teledetekcji i GIS)”, który wygłosi Prof. UMCS dr hab. Piotr Zagórski z Katedry Geomorfologii i Paleogeografii, Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Wykład odbędzie się 11 marca 2020 (środa) o godz. 11.30 w sali 1516 (XV piętro).

Szczegóły również na plakacie – *.pdf