Międzynarodowa Środowiskowa Szkoła Doktorska szuka kandydatów!

Międzynarodowa Środowiskowa Szkoła Doktorska przy Centrum Studiów Polarnych w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (MŚSD) rozpoczęła nabór kandydatów. Zgłoszenia są możliwe do 18 sierpnia 2021 r.!
MŚSD kształci młodą generację naukowców na najwyższym poziomie we współpracy z renomowanymi ośrodkami naukowymi i akademickimi krajowymi i międzynarodowymi.

MŚSD to wspólne działania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytutu Geofizyki PAN, Instytutu Matematycznego PAN oraz Instytutu Oceanologii PAN. Kształcenie w szkole doktorskiej odbywa się w trzech dyscyplinach akademickich: matematyka, nauki o Ziemi i środowisku oraz inżynieria materiałowa.

Szczegółowe informacje na temat MŚSD, w tym o procesie rekrutacji 2021/2022 znajdują się na stronie: https://www.mssd.us.edu.pl

Gorąco zapraszamy zainteresowanych aplikacją do MŚSD na webinarium dotyczące MŚSD, programu nauczania i procesu aplikacyjnego. Wcześniejsza rejestracja jest wymagana, dostępna na www: https://www.mssd.us.edu.pl/en/ieds_webinar/ (7 lipca 2021 r., godz. 15:00).

Międzynarodowa Środowiskowa Szkoła Doktorska zaprasza!!

—————————————————————————

Obejrzyj krótki film o Szkole Doktorskiej: https://youtu.be/iXeEPkPgYvs 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Centrum Studiów Polarnych laureatem konkrursu „Widzialność Centrów Badawczych”
    w ramach programu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach „Inicjatywa Doskonałości Badawczej”