Aplikuj do Międzynarodowej Środowiskowej Szkoły Doktorskiej!

Nabór do Międzynarodowej Środowiskowej Szkoły Doktorskiej przy Centrum Studiów Polarnych w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (MŚSD) trwa do 27 sierpnia br!
MŚSD kształci młodą generację naukowców na najwyższym poziomie we współpracy z renomowanymi ośrodkami naukowymi i akademickimi krajowymi oraz międzynarodowymi.
MŚSD to wspólne działania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytutu Geofizyki PAN, Instytutu Matematycznego PAN oraz Instytutu Oceanologii PAN. Kształcenie w szkole doktorskiej odbywa się w trzech dyscyplinach akademickich: matematyka, nauki o Ziemi i środowisku oraz inżynieria materiałowa.

Szczegółowe informacje na temat MŚSD, w tym o procesie rekrutacji 2020/2021 znajdują się na stronie: https://www.mssd.us.edu.pl